Experti behaviorální ekonomie předají své zkušenosti dál

Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity v listopadu navštíví profesionálové z oboru behaviorální ekonomie. Studenti se mohou těšit na dvě přednášky s jednotným názvem „Behaviorální ekonomie, poslechněte si teorii v praxi“. Předat jim své znalosti a zkušenosti přijedou Julian Conrads a Dana Brhelová.

Ekonomicko-správní fakulta Masarykovy univerzity. Foto: Palickap/Wikimedia Commons

Projekt Thinking v ekonomice umožňuje brněnským studentům nahlédnout podrobněji do nové disciplíny, která zkoumá chování zákazníků a na základě svých závěrů umožňuje firmám přizpůsobit svou obchodní strategii. Thinking v ekonomice pořádá sérii přednášek na Ekonomicko-správní fakultě, z nichž první se konala pod vedením Bena Greinera 17. října. Při druhé osvětlí Julian Conrads 15. listopadu výsledky výzkumu preference zákazníků a na třetí popíše Dana Brhelová 28. listopadu průzkum uživatelské zkušenosti ve společnosti Kiwi.com.

Julian Conrads v současnosti pracuje jako specialista na korporační zodpovědnosti pro Českou republiku u firmy FOND OF. Zabývá se experimentálním výzkumem preferencí zákazníků a udržitelnosti obchodní strategie ve sféře firem.

Třetí přednášející, Dana Brhelová, již přes dva roky zkoumá chování zákazníků společnosti Kiwi.com, na jejíchž stránkách uživatelé hledají dopravní spojení či ubytování po celém světě.

Obě přednášky budou zdarma. Přednášející budou mluvit anglicky, přičemž třetí přednáška bude z části v českém jazyce.