Kdo se bojí studijního, ptá se studentských poradců

Přednáška Bezpečně studiem na Fakultě sociálních studií vám ukáže, jak se vypořádat s katastrofickými scénáři, které mohou nastat během vysokoškolského studia. Studentští poradci ji organizují nejen pro prváky. Poradci z řad studentů si pro vás připravili přednášku s názvem Bezpečně studiem. Ta se koná v úterý 26. listopadu od dvou hodin v aule Fakulty…

Přednáška je vhodná nejen pro prváky. Foto: Studentští poradci

Přednáška je vhodná nejen pro prváky. Foto: Studentští poradci

Přednáška Bezpečně studiem na Fakultě sociálních studií vám ukáže, jak se vypořádat s katastrofickými scénáři, které mohou nastat během vysokoškolského studia. Studentští poradci ji organizují nejen pro prváky.

Poradci z řad studentů si pro vás připravili přednášku s názvem Bezpečně studiem. Ta se koná v úterý 26. listopadu od dvou hodin v aule Fakulty sociálních studií. Přijďte si ji poslechnout a dozvědět se, jak předejít poplatkům za studium, jaká jsou práva a povinnosti vyplývající ze studijního řádu nebo jaké existují na vaší fakultě stipendijní programy. Diskuze je určena především studentům prvních ročníků, ale vítáni jsou samozřejmě všichni, kteří si nevědí rady. Poradců  se nemusíte bát a klidně na ně směřujte dotazy, se kterými byste jinak museli na studijní oddělení.

Studentští poradci již od roku 2007 pomáhají studentům překonávat nástrahy, které jim klade do cesty vysoká škola. Tato studentská organizace funguje prakticky nezávisle na univerzitních orgánech a mimo přednášek, které se konají každý semestr, se na ni můžete obrátit i online. Pokud vás tedy během studia potká nějaká nepříjemnost, nebojte se navštívit Studijní poradce.

Dominika Vágnerová