Konference JobAcademy: Úspěšní absolventi Masarykovy univerzity promluví o budování kariéry

Potřebuji k úspěchu vzdělání? A co je vlastně úspěch? Tyto a další otázky se pokusí zodpovědět řečníci na konferenci JobAcademy, která se uskuteční v pátek 17. dubna v hotelu Continental v Brně. Pro všechny studenty Masarykovy univerzity akci pořádá Kariérní centrum MU.

Konference JobAcademy se uskuteční již tradičně v prostorách hotelu Continental. Foto: JobAcademy/Facebook

Vysokoškolští studenti se často obávají, že nenajdou práci v oboru. Jejich obavy rostou i kvůli tlaku okolí. Cílem organizátorů je pomoct studentům nastartovat úspěšnou kariéru. Celá akce se nese pod heslem: „Kariéra se jen tak nestane, potřebuješ plán.“ Na konferenci vystoupí zástupci veřejného i soukromého sektoru, jako je ústavní soudkyně Kateřina Šimáčková, ředitel brněnského studia České televize Jan Souček, obchodní ředitel českého Googlu Jan Vraný a mnoho dalších.

Konference nabízí i praktický program, a to například možnost vyzkoušet si pohovor nanečisto nebo získat reprezentativní fotku s profesionálním makeupem. Přihlásit se lze na webové stránce Kariérního centra nebo na oficiální stránce samotné akce, kde naleznete i podrobný program.

Zlata Bauerová