Literární kvíz a 4tetky

I kráva má svou knihu pořádá vědomostní kvíz pro milovníky knih. Myslíte si, že na to máte? Pak se nezapomeňte se svým týmem přihlásit.

Máte rádi knihy? Hodně čtete a zajímáte se o literaturu? Nebo máte zájem dozvědět se v této oblasti něco nového? Multižánrový festival I kráva má svou knihu pořádá literární kvíz, který se uskuteční v úterý 5. 12. od 19:00 do 22:00 v prostorách kavárny Kulturárium (Janáčkovo náměstí 2a, Brno).

Těšit se můžete na řadu zajímavých cen i na kulturní program, který zajistí dámské vokální kvarteto 4tetky. Jednoduše zaregistrujte svůj maximálně šestičlenný tým na následující adrese: https://docs.google.com/forms/d/1tHpoG7HJ0F0L5UKwsQ0UrTdplPQV__WQA00EbBlELrU/edit.

I kráva svou knihou provádí knižní osvětu v Brně a upozorňuje na literární kontext brněnských míst. V rámci této osvěty pořádají přednášky, workshopy, hudební vystoupení, divadelní představení a další kulturní události. Navíc si můžete zpříjemnit den četbou knih z malých knihovniček, které se díky nim objevují všude po Brně.