Night of Chances nabídne workshopy i setkání s lídry firem

Do Brna již potřetí zavítá technologická konference Night of Chances Technology, kde se studenti budou moci setkat s vedoucími významných firem, navštívit přednášky a workshopy. Letos se konference bude konat ve středu 24. října v odpoledních a večerních hodinách v Impact Hubu Brno.

Konference Night of Chances Technology letos zamíří do Brna již potřetí. Ve středu 24. října budou mít studenti v prostorách Impact Hubu Brno možnost setkat se formou „speed datingu“ s vedoucími firem Škoda Auto, ESET nebo AT&T, zúčastnit se programovacího workshopu nebo si vyslechnout zajímavé přednášky.

Letošní téma konference je zaměřené na inovace a technologie. Ondřej Pilný a Dominik Stroukal budou diskutovat na téma „Decentralizace, kryptománie a budoucnost webu“, Jan Javorek z firmy Apiary se rozhovoří o programovacích jazycích, zejména o jazyce Python. O hackerských útocích zase promluví Lukáš Hurych ze společnosti Twisto. Night of Chances kromě dalších přednášek nabídne také množství workshopů od různých firem.

Lístky jsou k dostání na webových stránkách akce za 200 korun.