Studenti mohou se svou závěrečnou prací vyhrát až patnáct tisíc korun

Studenti, kteří se ve své závěrečné práci chtějí věnovat dokumentárnímu filmu, mohou soutěžit o konzultace a peněžní výhru až patnáct tisíc korun podle stupně studia.

Ilustrační fotografie. CDF

Centrum dokumentárního filmu (CDF) ve spolupráci s časopisem o dokumentárním filmu Dok.revue připravilo pro studenty vysokých škol druhý ročník soutěže projektů závěrečných prací.

Autor výherního projektu získá nejen možnost konzultace své práce, rešerše a podpory studia, ale i peněžní ocenění pět tisíc korun pro bakalářské projekty, deset tisíc korun pro magisterské a patnáct tisíc korun pro disertační projekty.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni studenti vysokých škol, kteří se chtějí věnovat dokumentárními filmu. Podmínkou je, že musí mít dokončený alespoň první ročník bakalářského studia a zároveň do konce jarního semestru tohoto roku neobhajují tu závěrečnou práci, se níž by chtěli soutěžit. Podmínkou je také získání souhlasu od své školy, že jejich projekt může být zveřejněn na webových stránkách CDF a Dok.revue.

Zájemci o účast v soutěži musí do 30. června zaslat návrh projektu na adresu elektronické pošty vyzkum@c-d-f.cz. Další informace ohledně podmínek a náležitostí projektu jsou k disposici na webových stránkách CDF.