Studenti mohou získat práci v IT na konferenci Night of Chances

Již podruhé se v Brně uskuteční konference Night of Chances Technology, která slibuje studentům technologického a informatického zaměření odkrytí reality pracovního života v těchto oborech. Událost se letos koná 9. listopadu od 17:30 na Fakultě informatiky MU a s Lemurem je možné vyhrát vstupenku na akci zdarma.

Foto: Night of chances

Po úspěchu loňského prvního ročníku, který se konal na půdě Vysokého učení technického, se letos organizátoři rozhodli uskutečnit Noc na Masarykově univerzitě. Letos se bude konference konat 9. listopadu v prostorách Fakulty informatiky od půl šesté večer. Studentům organizátoři slibují panelové diskuze, různé workshopy, přednášky či speed dating, aneb setkání s řediteli firem, které by mohly mít o studenty zájem. „Celá akce je vedena spíše v neformálním duchu, která účastníkům umožní poznat firmy, zaměstnance a kulturu z nového úhlu pohledu,“ uvádí jedna z organizátorek Patricia Žitňáková.

Pro studenty jsou připraveny panelové diskuze a přednášky na témata:

  • Internet of all things,
  • Digitální nomádi,
  • Informační bubliny,
  • EARN MORE $$$, WRITE LESS WITH DJANGO AND REACT a jiné.

Dále se účastníci můžou těšit i na workshopy jako například „Connected Car – jsme připraveni na budoucnost?“ od Škoda Auto, „Praktické zkušenosti s využíváním slabých stránek platformy Android“ od firmy Accenture, nebo „Reverzní inženýrství“ od firmy ESET.

Organizátoři slibují účastníkům představení inspirativních hostů a atraktivních IT firem, možnost vylepšit si teoretické i praktické znalosti v oboru a také příležitost získat pracovní pozici či kontakty. Po konferenci následuje afterparty, kde se účastníci mohou více navzájem seznámit a pohovořit si o dojmech.

Do neděle 5. listopadu je vstupenky možné pořídit na webu akce za 130 korun, od pondělí poté za 200 korun. S Lemurem je však možné vyhrát lístek zdarma, ten je připraven pro deset nejrychlejších, kteří při registraci na akci uvedou kód: „THNXLEMUR“.