Studenti oslaví konec akademického roku na festivalu SemestrEnd

Na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity se ve středu 10. května uskuteční další ročník festivalu SemestrEnd. Organizátoři i letos připravili program plný divadelních představení, hudebního doprovodu nebo prezentací spolků.

Zástupci nadačního fondu studentů Filosofické fakulty pořádají další ročník festivalu SemestrEnd, tentokrát na téma „jedeme v tom spolu“. Akce se bude konat od dvou do osmi hodin odpoledne na dvorku mezi budovami G a J. Návštěvníci budou mít možnost zúčastnit se soutěže o tombolu, a to sbíráním razítek u jednotlivých spolků, které budou na festivalu reprezentovat své aktivity. Mezi nimi se představí například spolek hispanistiky Tláloc, spolek studentů archeologie SAMUNI či studentská organizace AIESEC.

Doprovodný hudební a divadelní program je letos opravdu pestrý. Vědeckou divadelní show předvedou herci z projektu Science slam. O hudební doprovod v tónech swingu a jazzu se postará skupina Alotrio. „Vystoupí také brněnská kapela Aivn’s Naked Trio, která loni vydala novou desku s názvem Album2,“ sdělila za organizátory Markéta Jurčíová. Návštěvníci se také mohou zúčastnit vzdělávacích aktivit a chybět nebude ani občerstvení zahrnující limonády, čepované pivo či grilované maso.

Karolína Oškerová