Studenti představí svou tvorbu na filmovém festivalu

„Střih!“ je motto letošního Filmového festivalu Fakulty informatiky. Již patnáctým rokem se v prostorách Fakulty informatiky uskuteční promítání původních studentských filmů. Do soutěže se nezapojí pouze informatici, ale také studenti dalších fakult Masarykovy univerzity a JAMU.  Festival se koná již od roku 2001 a založili ho studenti informatiky v průběhu…

Fanoušky filmové tvorby čeká již 15. ročník univerzitního festivalu. Foto: 15. FFFI Facebook

„Střih!“ je motto letošního Filmového festivalu Fakulty informatiky. Již patnáctým rokem se v prostorách Fakulty informatiky uskuteční promítání původních studentských filmů. Do soutěže se nezapojí pouze informatici, ale také studenti dalších fakult Masarykovy univerzity a JAMU. 

Festival se koná již od roku 2001 a založili ho studenti informatiky v průběhu studia o produkci audiovizuálního díla a základů filmové řeči. Letošní promítání se uskuteční večer 15. května. Zájemci se mohou přihlašovat do 12. dubna. Žánr není nijak specifikovaný, ale dílo nesmí být delší než osm minut. O vítězi rozhodne odborná porota a divácká anketa. Hlavními cenami jsou sponzorské dary a putovní trofej Filmobola.

Více informací naleznete zde.

Jan Kříž