Tell or Show bude tentokrát o politice

Filip Teller přichází s osmým pokračováním své netradiční divadelní talk show Tell or Show, která nese titul Občanská. Na pódiu se tentokrát sejdou tři občanští aktivisté a bude se mluvit o politice. Hosty Michaela Kocába, Barboru Antonovou a Jakuba Čecha budete mít možnost spatřit již 17. října v divadle Buranteatr.Ke…

Teller si vždy pozve do své talk show tři různé hosty. Foto: facebook.com/tellorshow

Filip Teller přichází s osmým pokračováním své netradiční divadelní talk show Tell or Show, která nese titul Občanská. Na pódiu se tentokrát sejdou tři občanští aktivisté a bude se mluvit o politice. Hosty Michaela Kocába, Barboru Antonovou a Jakuba Čecha budete mít možnost spatřit již 17. října v divadle Buranteatr.Ke svým občanským aktivitám se vyjádří Michael Kocáb, zakladatel skupiny Pražský výběr, skladatel a politik. Mezi pozvanými hosty jsou také Barbora Antonová, předsedkyně hnutí Žít Brno a kandidátka do Senátu České republiky, a Jakub Čech, šestnáctiletý občanský aktivista z Prostějova.

Těšit se můžete nejen na zajímavé osobnosti, ale i na improvizovanou show s přátelskou atmosférou a moderátora, který vás nudit určitě nebude. Zapomeňte na zažité představy o talk show. Filip Teller si totiž vždy najde způsob, jak do hry zapojit i publikum a nikoho nevynechat.

Více informací na www.tellorshow.cz.  

Gabriela Štvrtňová