Vyhlašujeme letní fotosoutěž s Lemurem

Byli jste na v létě na zajímavých místech, máte hezké fotky a rádi byste zkusili své štěstí? Pojďte se zúčastnit letní fotografické soutěže s Lemurem a vyhrajte dvě permanentky na sérii devíti jazzových koncertů!

Foto: Markéta Sulková / Lemur

Lemuří letní fotografická soutěž právě začíná. Vyberte ze svých fotografií tu nejlepší a pošlete ji nám. Získáte tím šanci vyhrát dvě permanentky na koncerty jazzového hudebního festivalu 9x Jazz ve Staré Pekárně. Můžete udělat radost sobě nebo svým blízkým. Zkuste to!

Těšíme se na vaše fotografie v podstatě čehokoliv, ať už jste nadšenci fotografování krajinek, lidí, památek či jste zajímavě zachytili své zážitky. Fotky zašlete do 25. 9. v elektronické podobě na adresu redakce@lemurmu.cz. Jako předmět uveďte „Soutěž“ a do zprávy vepište své jméno. My pak vybereme jednoho výherce, který získá zmíněné dvě permanentky na jazzové koncerty.

Výherní fotografii zveřejníme na našich stránkách, abyste se mohli chlubit svým přátelům a blízkým. Abyste měli větší motivaci, rozhodli jsme se, že zveřejníme i další dobré nevýherní fotografie. Pokud sami nemáte fotky, se kterými byste se chtěli pochlubit, můžete říct někomu ze svého okolí, aby nám poslal své fotografie, třeba mu tím uděláte radost za sebe.

Zasláním fotografie automaticky souhlasíte s jejím zveřejněním. Fotografie musí být vaše nebo vámi vytvořená. Do soutěže je možné zaslat jen fotografii, která nebyla již zaslána do jiné soutěže. Musí být též z letošního léta.

Markéta Sulková